Smederevo - Centar - 507m2+53,8 ari

Šifra nekretnine : 18876

Prodaja 475.000 € - Kuća
507.00 m253.80 ari5.5 SobeEG  Štampaj
Lokacija: centar Telefonskih linija: 1 

Reprezentativna, novosagrađena, nekorišćena kuća na Kolarskom putu kod raskršća.
Luks kvalitet kuće od 507m2 i pomoćna sređena kuća od 214m2. 54 ari placa ograđeno zidom.
Moguća zamena za nekretninu u Beogradu, Crnoj Gori, inostranstvu.

Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje:
istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Želimo Vam prijatnu kupovinu!




Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Parking, Terasa, Ostava
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • OPIS:Lux
  • STANJE:Odmah useljiv
  • UREĐAJI:Klima

Opšte napomene

Slike ne mogu da prikažu sve ono što se obilaskom nekretnine može videti, pa Vas pozivamo da nas kontaktirate i vidite ovu nekretninu uživo

Slične nekretnine

Property Image
Kuća-Prodaja

Smederevo - Plavinac - 220m2+23,44ara

5.0 | 220m2 | 23.44ari | 250.000 €
Plavinac, 3km od centra, lux kuća od 220m2 i prelepo dvorište od 23,5 ari. Sva infrastruktura, asfalt, gas, video nadzor, alarm, pogled. Luksuzno uređena kuća se prodaje sa nameštajem. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije
Property Image
Kuća-Prodaja

Smederevo - Jugovo - 300m2+10a

7.0 | 300m2 | 10ari | 241.000 €
*** Kuća na Jugovu, izletničko naselje, urbanizovano. Izuzetna lokacija, poželjno okruženje. Miran kraj. 400 metara od akva parka. Kvalitetna kuća u izvornom stanju, održavana. Prodaje se sa stvarima. Prelepo dvorište, ravno, uređeno. Moguća izgradnja bazena u dvorištu. Cena nije fiksna. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije
Property Image
Kuća-Prodaja

Smederevo - Jugovo - 160+9.65a

7.0 | 160m2 | 9.65ari | 230.000 €
*** Naselje Jugovo, 5km od centra Smedereva, 40km od Beograda. Lux kuća u najlepšem delu, izuzetnog rasporeda. Kuća ima 260m2 i dvorišnu kućicu od 20m2 i dve terase od po 30m2. Pogled na Dunav. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije