Šifra nekretnine : 18211
Prodaja 190.000 € - Kuća
Imanje se nalazi u Leštanima, na odličnoj lokaciji, 1km od centra naselja, blizina Smederevskog puta, autoputa, na putu koji spaja Leštane i Kaluđericu. Ipak, mirno okruženje, okruženo sa puno zelenila.
Na 36ari placa, koji je sa blagim padom, skoro ravan, na kome je 100-tinjak voćki (kajsija, trešnja, jabuka, smokva, aronija itd) ograđeno celom površinom.
Kuća 130m2 novije gradnje. Od prostorija: dnevna soba sa kuhinjom, hol, kupatilo, 2 sobe, ostava.
Priključena na gradski vodovod, bunar 11m i kanalizaciju.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje:
istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Dodatne karakteristike
- DODATNE POVRŠINE:Terasa
- DOKUMENTACIJA:Uknjižen
- UREĐAJI:Klima
Opšte napomene
Slike ne mogu da prikažu sve ono što se obilaskom nekretnine može videti, pa Vas pozivamo da nas kontaktirate i vidite ovu nekretninu uživo