Zemun - Gornji grad - 4.0

Šifra nekretnine : 17881

Prodaja 219.800 € - Stan
78.50 m24.0 SobeEG V/V  Štampaj
Lokacija: Gornji grad Ulica: Ugrinovačka novogradnja Telefonskih linija: 1 

Ugrinovačka, blizu Filipa Višnjića , novogradnja u završnoj fazi. Odličan 4-soban stan sa dobrim rasporedom.
Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, gostinjski toalet, kupatilo, dve lođe.
U cenu je uračunat PDV i parking mesto u garaži. Može na kredit.

Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje:
istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Želimo Vam prijatnu kupovinu!

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Lođa, Terasa
  • OPREMLJENOST:Alu stolarija
  • PRISTUP:Lift
  • UREĐAJI:Klima

Opšte napomene

Slike ne mogu da prikažu sve ono što se obilaskom nekretnine može videti, pa Vas pozivamo da nas kontaktirate i vidite ovu nekretninu uživo

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Zemun - Prvomajska - 3.0

3.0 | 87m2 | 217.900 €
Novogradnja na prvom spratu , trosoban po strukturi sa mogućnošću adaptacije u četvorosoban. Ima dva kupatila, dve spavaće sobe, dve lođe. Stan za svaku preporuku. Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Zemun - Zemunski Kej - 2.5

2.5 | 77m2 | 235.000 €
U ponudi je stan koji je luks renoviran, izvorno dvoiposoban, adaptiran u troiposoban, sa 2 mokra čvora, dnevnim boravkom koji ima izlaz na lođu, 3 spavaće sobe, kuhinjom i trpezarijom. Sve sobe imaju pogled na Dunav i Zemunski Kej. Dvostran u dobro održavanoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Vredi pogledati. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Zemun - Meandri - 4.5

4.0 | 104m2 | 235.000 €
Stan se nalazi u održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, blizina prevoza, marketa i škole. Stan je renoviran, tri izdvojene sobe za spavanje, veliki dnevni boravak, dva mokra čvora, terasa 8m2, topla voda. Moguca kupovina namestaja po dogovoru. Stan poseduje i lođu od 8m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Želimo Vam prijatnu kupovinu!
Detaljnije